0536 600 93 95

Hizmetler

Hizmetler

Günümüz teknolojik gelişmeleri, globalleşme ve sosyal yaşamın entegrasyonu insanların ve şirketlerin özel hayatlarını ve gizli kalması gereken konuları ortaya çıkarabilecek niteliktedir. Yasal olmamasına rağmen zaman zaman şirketler ve insanlar rakipleri hakkında bilgi edinmek için, böcek olarak adlandırılan dinleme ve takip cihazlarını kullanarak bilgi sahibi olmak yolunu seçebilmektedirler. Güvende hissetmek ve işlerimizin gizlilik içerisinde yürütülebilmesi adına, yaşadığımız ve çalıştığımız ortamların, toplantı odalarımızın, kullandığımız araçların bu tür böcek ve dinleme cihazlarını barındırıp barındırmadıklarını veya bunlardan temizlenmesine ihtiyaç duyulmaktadır.

http://gizlibocekarama.com/ Güvenlik, bu hizmetin yerine getirilmesinde çok önemli unsur olan güvenirlilik ile son teknoloji ürünü, teknik ekipmanlar ve konusunda uzman personel ile çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Güvenliğinize özen gösteriyor ve kıymet veriyorsanız, alacağınız hizmetin ne olduğunu incelemelisiniz. Hizmet veren firma kimdir? Personellerinin güvenirliliği nedir? Kullanılan cihazlar hangileridir? ve Teknolojik özellikleri nedir? Unutmayınız ki alet işler, el övünür.

Dinlenme riski içeren kişi ve kurumlar için Ev – İş yeri ve araçlar gibi ortamlarda yapılan görüşmeleri dinlemenin birkaç yolu vardır. Şirketimiz personelince bu hizmet verilmeden önce müşteri bilgilendirilmekte, nasıl bir hizmet sunulacağı, hangi cihazların kullanılacağı, gibi konularda müşteriler bilgilendirilmektedir. İstendiğinde gizlilik ilkesi gereğince özel gizlilik anlaşması da yapılmaktadır.

Firmamızdan alınan hizmetlere ilişkin bilgiler, üçüncü kişi ve kurumlar ile kesinlikle paylaşılmaz ve firmamızca kesinlikle referans olarak gösterilmez.

Gizlilik ilkesi gereğince, gerek görülmesi halinde müşteriye “Özel Gizlilik” anlaşması sunulur.

Kullanılan Cihazlar

  1. Orion™ HX Deluxe Yarı İletken Tarama Detektörü,
  2. Aaronia HF-60105 V4 Spektrum Analizörü,
  3. Fluke Tİ-400 Kızılötesi Kamera,
  4. Protect 1207i Dijital Frekans Tarayıcı,
  5. GEO Fennel FVE 150 Video Boroskop Cihazı,

ve bunların dışında bir çok detay cihaz kullanılmaktadır.

 

Termal Spektrum analizi, izleme ya da dinleme yapan cihazın tespitine yönelik etkili bir sistemdir. Elektronik devre üzerindeki termal ısı seviyesi baz alınarak yapılan tarama işleminde, cihazın bulunduğu alan, Termal Spektrum Analiz Cihazı tarafından ısı farkları hesaplanarak tespit edilir.

Aşağıdaki analizde ofis ortamında bulunan klima içerisine yerleştirilmiş ortam dinleme cihazının tespiti gösterilmiştir.

http://gizlibocekarama.com/ tarafından yapılan tarama işlemi sırasında, mevcut ortamdaki öğelere zarar vermeden, tavan, duvar, mobilya gibi alanların gizli bölmelerine yerleştirilmiş cihazları tespit edilmesi sağlanır.